Szkolenie: Delphi

(informacja o cenie na telefon)

Proponujemy zapoznanie się z programowaniem aplikacji w Embarcadero (Codegear/Borland) Delphi dla Windows w języku Object Pascal oraz praktycznymi zastosowaniami biblioteki VCL oraz Firemonkey.

Delphi jest narzędziem klasy RAD (ang. Rapid Application Development - błyskawiczne projektowanie aplikacji), które w znaczący sposób upraszcza konstruowanie programów komputerowych, pozwalając autorowi na skupieniu uwagi na celu, a nie sposobach dojścia do niego.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w tworzeniu różnorodnych projektów informatycznych gwarantuje ciekawe i praktyczne podejście do zagadnień programowania na organizowanych z tego zakresu kursach.

Pokazujemy, jak za pomocą biblioteki Firemonkey tworzyć aplikacje, które mogą działać pod kontrolą systemów Windows, Mac OSX, iOS i Android - bez zmian w kodzie źródłowym.

Odnosimy się do nowych cech języka Object Pascal, takich jak generyki i obsługa unikodu. Pokazujemy przykłady wykorzystania nowych komponentów, pozwalających tworzyć aplikacje wstążkowe, współdziałające z Windows Vista/7/8, obsługujące interfejsy dotykowe i gesty, a także style (skórki graficzne).

Zakres tematyczny kursu obejmuje środowisko programistyczne Delphi XE2 - XE5 (z niezbędnymi informacjami o wcześniejszych). Absolwent kursu potrafi samodzielnie tworzyć aplikacje, co znajduje odzwierciedlenie w ocenianym projekcie końcowym.


Wróć do listy szkoleń

Wszystkie ceny szkoleń podane są w kwotach netto.